O firmie


Kurczak w panierce

Obecnie, Western Chicken jest jedną z bardziej znaczących i dynamicznie rozwijających się firm typu fast food w Polsce. Aktualnie, nasza franczyza fast food Western Chicken zrzesza 14 lokali na terenie całego kraju.

Franczyza fast food Western Chicken – kolejny projekt firmy Wojtex

Western Chicken jest czwartą siecią firmy Wojtex, której działanie oparte o franchising. Pozostałe marki stworzone przez naszą firmę to: Biesiadowo, Crazy Piramid Pizza, Mangatto oraz Rybkodajnia. Każda z nich osiągnęła w kraju niezaprzeczalny sukces, zarówno jako atrakcyjna franczyza dla inwestorów, jak i restauracja serwująca wyśmienite jedzenie.

Atrakcyjna franczyza

Kim jest firma Wojtex? Jesteśmy największym w Polsce multifranczyzodawcą, gwarantującym partnerom biznesowym współpracę na najlepszych warunkach. Tania franczyza jaką oferujemy cieszy się dużym powodzeniem wśród polskich franczyzobiorców. Nasze doświadczenie zostało wielokrotnie docenione, co poskutkowało wyróżnieniem m.in. takimi nagrodami jak: Laur Konsumenta, Złoty Certyfikat Rzetelności, Firma Roku 2015 oraz Jakość Roku 2015. Dlaczego zdecydowaliśmy się na franchising? Ponieważ współpraca w formie franczyzy daje nam pewność, że działanie restauracji utrzymane jest na najwyższym poziomie, równym we wszystkich lokalach. To także korzystna opcja dla inwestorów, tania franczyza zapewnia szybki zwrot kosztów.

Dlaczego franczyza – czyli krótka historia firmy

Historia firmy PPHU Wojtex zaczyna się w roku 1994. Może to wielu z Was zdziwi, ale u wszystko zaczęło się od idei stworzenia ogólnopolskiej, rozbudowanej sieci autokomisów. Ostatecznie, profil naszej działalności skierował się w stronę gastronomii. W 2007 roku, w Aleksandrowie Łódzkim rozpoczęła swoje działanie pierwsza pizzeria Biesiadowo. Lokal w zawrotnym tempie zyskał popularność Klientów. Wielokrotnie w restauracji brakowało wolnych stolików, a należy zaznaczyć, że przygotowywaliśmy salę na 200 miejsc siedzących! Przepyszne dania w atrakcyjnych cenach – to zwróciło uwagę nie tylko konsumentów, ale i osób zainteresowanych prowadzeniem własnej pizzerii. W niedługim czasie zostało otwartych pięć kolejnych pizzerii, tym razem przez zewnętrznych inwestorów, ale z nasza pomocą. Nie był to jeszcze franchising w pełnej postaci, ale z pewnością droga do niego prowadząca.

Nasze atuty

Wieloletnie doświadczenie

Przejrzystość strategii

Sprawdzony model prowadzenia biznesu

Wspólpraca z największymi partnerami

Facebook