KONTAKT W SPRAWIE FRANCZYZY
Wojciech Goduński

Właściciel sieci
tel. 792 433 601
e-mail: w.godunski@wojtex.net


PPHU Wojtex
Złotniki 11
99-205 Dalików
Fax: +48 43 822 02 11


Godziny pracy biura:

poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00

Kontakt w sprawach innych niż franczyza

Roman Gładkowski
Dyrektor
tel. +48 793 433 606
Katarzyna Krawczyk
Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 733 373 133
k.krawczyk@wojtex.net
Dorota Jędrzejczak
Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 729 059 385
d.jedrzejczak@wojtex.net
Bogumiła Łuczak
Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 570 433 603
b.luczak@wojtex.net

Facebook

Dla poszukujących pomysłu na biznes franczyzowy. Biesiadowo Sieć Pizza to sprawdzony pomysł na biznes. Szybki zwrot inwestycji oraz wysoki zysk gwarantowany.
PPHU Wojtex w swojej ofercie franczyzowej posiada wiele pomysłów na biznes. Jedną z marek jest Western Tortilla. Zobacz jak franczyza oferująca tortille może być dochodowym biznesem.
W portfolio PPHU Wojtex, franczyzobiorcy mogą zdecydować się na siedem konceptów franczyzowych. Jednym z nich jest tania franczyza Western Chicken. Przystąp do franczyzy z kurczakami w sprzedaży.
Speedy Romano – najtańsza franczyza na rynku. Dochodowy biznes z minimalnym zapleczem pracowniczym. Gwarantowany szybki zwrot inwestycji z franczyzy pizzerii.
Dla poszukujących pomysłu na biznes franczyzowy. Pizzerie Amoripomodori to sprawdzony pomysł na biznes. Szybki zwrot inwestycji oraz wysoki zysk gwarantowany.
We franczyzie Biesiadowo Klienci mogą zamawiać pizzę z dostawą do domu za pomocą aplikacji do zamawiania jedzenia on-line Zjemy.co. Pyszne jedzenie.
W katalogu franczyz PPHU Wojtex można znaleźć franczyzę z ofertą kawiarni. Aromatyczna kawa, smaczne desery w najlepszym biznesie kawiarnianym.
Pogotowie Franczyzowe
Aurati Hemp
We franczyzie Biesiadowo Klienci mogą zamawiać pizzę z dostawą do domu za pomocą aplikacji do zamawiania jedzenia on-line Zjemy.co. Pyszne jedzenie.
Kopalnia Sukccesu - kanał Youtube
paczki mamy otworz z nami biznes
Oprócz dochodowych przepisów na biznes w gastronomii, PPHU Wojtex w swoim portfolio oferuje pomysł na szybki zysk w sklepie Zippedshoes.com oferującym dystrybucję zamków do butów.